Наші послуги

Головна > Послуги > Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія - один із напрямів роботи нашої клініки. Здорова усмішка - запорука здоров'я організму дитини і щастя для батьків, тому лікування зубів у дітей має бути завжди під контролем. Правильна гігієна ротової порожнини, регулярні профілактичні огляди, своєчасна діагностика і лікування карієсу - все це забезпечить здоров'я і гарну посмішку ваших дітей.

Перший похід до стоматолога - це важливий і відповідальний процес. Ми подбаємо про те, щоб Ваш малюк не боявся лікувати зуби - застосуємо всі наше чарівність і подружимося з кожним маленьким пацієнтом. У нашій клініці ми застосовуємо особливий підхід - лікуємо, граючи.

Лікування пульпіту у дітей

Упс, упустили момент і карієс нахабно забрав усе зубом? На жаль, це пульпіт. У нашій стоматології ми лікуємо, а не видаляємо пошкоджений зуб, без болю, в ігровій формі, щоб кожен малюк не боявся лікувати зуби і звертатися до лікаря вчасно.

Лікування карієсу у дітей

Захистити дитину від шоколаду і цукерок місія - нездійсненне. Тому карієс - це стабільне явище на дитячих зубах. Ми усуваємо цю проблему, граючи з малюком. Кольорові пломби, фтор-лаки для емалі з різними смаками, подарунки та дипломи в кінці лікування. Лікувати дитячий карієс необхідно, адже здорові молочні зуби - це красива і здорова усмішка в майбутньому.

Дитячий ортодонт

Для того, щоб Ваша дитина мав гарні і рівні постійні зуби, потрібно відвідати дитячого-отодонта вже зараз! Наш фахівець підбере метод профілактики і лікування прикусу, щоб дитина завжди посміхався впевнено.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка

Безкоштовна консультація

Надішліть заявку для запису на прийом. Наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом.