Наші послуги

Головна > Послуги > Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія - один із напрямів роботи нашої клініки. Здорова усмішка - запорука здоров'я організму дитини і щастя для батьків, тому лікування зубів у дітей має бути завжди під контролем. Правильна гігієна ротової порожнини, регулярні профілактичні огляди, своєчасна діагностика і лікування карієсу - все це забезпечить здоров'я і гарну посмішку ваших дітей.

Перший похід до стоматолога - це важливий і відповідальний процес. Ми подбаємо про те, щоб Ваш малюк не боявся лікувати зуби - застосуємо всі наше чарівність і подружимося з кожним маленьким пацієнтом. У нашій клініці ми застосовуємо особливий підхід - лікуємо, граючи.

Лікування пульпіту у дітей

Упс, упустили момент і карієс нахабно забрав усе зубом? На жаль, це пульпіт. У нашій стоматології ми лікуємо, а не видаляємо пошкоджений зуб, без болю, в ігровій формі, щоб кожен малюк не боявся лікувати зуби і звертатися до лікаря вчасно.

Лікування карієсу у дітей

Захистити дитину від шоколаду і цукерок місія - нездійсненне. Тому карієс - це стабільне явище на дитячих зубах. Ми усуваємо цю проблему, граючи з малюком. Кольорові пломби, фтор-лаки для емалі з різними смаками, подарунки та дипломи в кінці лікування. Лікувати дитячий карієс необхідно, адже здорові молочні зуби - це красива і здорова усмішка в майбутньому.

Дитячий ортодонт

Для того, щоб Ваша дитина мав гарні і рівні постійні зуби, потрібно відвідати дитячого-отодонта вже зараз! Наш фахівець підбере метод профілактики і лікування прикусу, щоб дитина завжди посміхався впевнено.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка