Наші послуги

Головна > Послуги > Пародонтологія

Пародонтологія

Пародонт - це комплекс тканин, які оточують зуб і утримують його на місці. Тобто, це своєрідний фундамент для зубів, який повинен бути міцним і здоровим. На жаль, ми дуже часто ігноруємо проблеми з яснами, вважаючи їх безпечними. Але ж будь-яке захворювання пародонту, що не вилікуване вчасно, призводить до руйнування кісткової тканини, зуби починають розхитуватися і можуть випасти. Пародонтологія вивчає захворювання пародонту і методики лікування запалення ясен.

У всьому в житті важливий комплексний підхід. Стоматологія - не виняток, адже запорука здоров'я ротової порожнини - це здорові ясна. Якщо кровоточивість ясен заважає вашому комфорна существоанію - не потрібно це терпіти. Наш кваліфікований лікар усуне всі проблеми без болю!

Чищення зубів

Здавалося б, навіщо ця чистка у стоматолога? Адже у всіх вдома є зубна щітка. Але, раз на пів року кожен, поважаючий себе, людина проводить професійну гігієну порожнини рота. Ми не використовуємо содосодержащіе порошки і знімаємо зубний камінь безболісно. Трьохетапна чистка - це можливість освітлити зуби, не вдаючись до відбілювання.

Лікування пародонтозу

Підступний пародонтоз вражає ясна і кісткову тканину зсередини і проявляється найчастіше пізно. Але, це не біда! Із застосуванням сучасного обладнання та матеріалів преміум сегменту ми з легкістю і без болю вилікуємо пародонтоз і збережемо Ваші зуби.

Шинирование зубів

Якщо Ваші зуби "пішли в танок" і їм важко встояти на місці, ми знаємо, як зупинити цю вечірку. Зміцнимо зуби за допомогою невидимої шінірующейконструкції стрічки нового покоління - для Вашого комфорту і впевненості.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка