Наші послуги

Головна > Послуги > Лікування під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

Сьогодні дентальний мікроскоп є невід'ємною частиною сучасної стоматологічної клініки. Він відкриває перед фахівцями нові можливості і дозволяє підняти якість стоматологічних послуг на новий рівень.

При традиційному лікуванні зубів лікар бачить, тільки те, що відбивається в стоматологічному дзеркальце, в той час як мікроскоп, збільшуючи зображення в 20, а то і в 30 разів, допомагає врахувати найдрібніші нюанси в роботі терапевта, ендодонта, ортопеда. Використання дентального мікроскопа стає стандартом стоматологічного лікування і застосовується в хірургії, терапії, пародонтології і в естетичній стоматології при реставрації зубів.

Основне застосування — це, все ж ендодонтія — лікування зубних каналів. Робота з мікроскопом полегшує лікаря лікування викривлених кореневих каналів, допомагає з нестандартно розташованими кореневими каналами.

Ще один неприємний момент — це уламки інструменту, залишені в каналах при видаленні нервів. Мікроскоп і тут допомагає, як запобігти виникненню подібної проблеми, так і усунути її.

Мікроскоп також використовується при протезуванні. З його допомогою лікар бачить навіть найменші деталі, які неможливо побачити неозброєним оком. Це допомагає лікареві добитися максимального прилягання люмінірів, вінірів, і коронок до зуба, що в свою чергу значно покращує естетичний вигляд конструкції.

Фото

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка