Наші послуги

Головна > Послуги > Лікування під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

Сьогодні дентальний мікроскоп є невід'ємною частиною сучасної стоматологічної клініки. Він відкриває перед фахівцями нові можливості і дозволяє підняти якість стоматологічних послуг на новий рівень.

При традиційному лікуванні зубів лікар бачить, тільки те, що відбивається в стоматологічному дзеркальце, в той час як мікроскоп, збільшуючи зображення в 20, а то і в 30 разів, допомагає врахувати найдрібніші нюанси в роботі терапевта, ендодонта, ортопеда. Використання дентального мікроскопа стає стандартом стоматологічного лікування і застосовується в хірургії, терапії, пародонтології і в естетичній стоматології при реставрації зубів.

Основне застосування — це, все ж ендодонтія — лікування зубних каналів. Робота з мікроскопом полегшує лікаря лікування викривлених кореневих каналів, допомагає з нестандартно розташованими кореневими каналами.

Ще один неприємний момент — це уламки інструменту, залишені в каналах при видаленні нервів. Мікроскоп і тут допомагає, як запобігти виникненню подібної проблеми, так і усунути її.

Мікроскоп також використовується при протезуванні. З його допомогою лікар бачить навіть найменші деталі, які неможливо побачити неозброєним оком. Це допомагає лікареві добитися максимального прилягання люмінірів, вінірів, і коронок до зуба, що в свою чергу значно покращує естетичний вигляд конструкції.

Фото

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка

Безкоштовна консультація

Надішліть заявку для запису на прийом. Наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом.