Наші послуги

Головна > Послуги > Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Сучасна естетична стоматологія - це цілий комплекс різноманітних методів, що використовуються для поліпшення зовнішнього вигляду зубів. Доброзичлива відкрита посмішка, що демонструє бездоганні білі зуби - важливий елемент високої самооцінки людини і його зовнішньої привабливості для інших людей. Така посмішка здатна прикрасити будь-яку особу - саме тому на сьогоднішній день сфера естетичної стоматології користується такою високою популярністю.

Набути впевненості в собі так просто - досаточно лише подбає про свою усмішці. Зуби даються нам один раз в житті. Чому б не приділити їм трохи уваги? У нашій клініці ми створюємо естетику в кожному зубі.

Відбілювання зубів

Безпечне відбілювання без шкоди для зубів - це реально. Ми пропонуємо широкий спектр процедур по відбілюванню, де найважливішим залишається зберегти здоров'я зубів і ясен. Забудьте все міфи про чутливість і дискомфорті після відбілювання. Створити білосніжну усмішку - це так просто.

Вініри на зуби

Мрієте блищати на "блакитних" екранах, але проблема з зубами руйнує всі плани? Шлях до голлівудську усмішку такий простий. Встановивши вініри, Ваша посмішка стане бездоганною.

Люмініри

Керамічні накладки майбутнього - вирішите питання про здорових і красивих зубах вже сьогодні. Голлівудські люмініри - це геніальний вихід для збереження зубів.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка