Наші послуги

Головна > Послуги > Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Сучасна естетична стоматологія - це цілий комплекс різноманітних методів, що використовуються для поліпшення зовнішнього вигляду зубів. Доброзичлива відкрита посмішка, що демонструє бездоганні білі зуби - важливий елемент високої самооцінки людини і його зовнішньої привабливості для інших людей. Така посмішка здатна прикрасити будь-яку особу - саме тому на сьогоднішній день сфера естетичної стоматології користується такою високою популярністю.

Набути впевненості в собі так просто - досаточно лише подбає про свою усмішці. Зуби даються нам один раз в житті. Чому б не приділити їм трохи уваги? У нашій клініці ми створюємо естетику в кожному зубі.

Відбілювання зубів

Безпечне відбілювання без шкоди для зубів - це реально. Ми пропонуємо широкий спектр процедур по відбілюванню, де найважливішим залишається зберегти здоров'я зубів і ясен. Забудьте все міфи про чутливість і дискомфорті після відбілювання. Створити білосніжну усмішку - це так просто.

Вініри на зуби

Мрієте блищати на "блакитних" екранах, але проблема з зубами руйнує всі плани? Шлях до голлівудську усмішку такий простий. Встановивши вініри, Ваша посмішка стане бездоганною.

Люмініри

Керамічні накладки майбутнього - вирішите питання про здорових і красивих зубах вже сьогодні. Голлівудські люмініри - це геніальний вихід для збереження зубів.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка

Безкоштовна консультація

Надішліть заявку для запису на прийом. Наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом.