Наші послуги

Головна > Послуги > Ортодонтія

Ортодонтія

Ортодонтія - це напрямок в стоматології, яке займається виправленням прикусу, а також попередженням виникнення зубощелепних аномалій. Виправлення прикусу - це зміна форми верхнього і нижнього зубних рядів, в результаті якого змикання зубів і співвідношення верхньої, середньої і нижньої третини особи зводиться до фізіологічного максимуму.

Отриманий при цьому результат має не тільки косметологічний і естетичний ефект, але також запобігає виникненню гаймориту, синуситу, пародонтозу, карієсу, гінгівіту і такого шлунково-кишкового захворювання, як гастрит. Думка, що виправити прикус можна лише в дитячому або юнацькому віці, є помилковим. Зробити це можна і дорослим, єдина відмінність полягає в тому, що для закріплення результату їм потрібно більше часу.

Брекети

Ще не з'явилося більш надійного методу з вирівнювання зубів, ніж брекети. Брекет система 21 століття - це комфортна коригування прикусу і вирівнювання зубів. Технології йдуть вперед, а Ви все ще ходите з кривими зубами? - Не підходить! Красива посмішка - це необхідність сучасного світу.

Пост-брекет період

Ніщо не вічне і магічне перетворення зубів після вирівнювання теж. Будь-який результат потрібно правильно підтримати. Позбавимо Вас від страшного слова - рецидив. Ми приділяємо максимум уваги Вашому житті "після брекетів". За допомогою ретейнер і кап ми збережемо результат на довгі роки.

Елайнери

Саме естетичне вирівнювання є вже сьогодні! Максимально продумана технологія елайнеров не дозволить Вам більше шукати відмовки від лікування. "Поганий зовнішній вигляд" більше не пройде. Елайнери Invisalign - непомітні для сторонніх людей і не завадять веденню переговорів або просто фотопозірованію. Коли, якщо не зараз, почати шлях до красивої усмішці?

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка