Наші послуги

Головна > Послуги > Ортодонтія

Ортодонтія

Ортодонтія - це напрямок в стоматології, яке займається виправленням прикусу, а також попередженням виникнення зубощелепних аномалій. Виправлення прикусу - це зміна форми верхнього і нижнього зубних рядів, в результаті якого змикання зубів і співвідношення верхньої, середньої і нижньої третини особи зводиться до фізіологічного максимуму.

Отриманий при цьому результат має не тільки косметологічний і естетичний ефект, але також запобігає виникненню гаймориту, синуситу, пародонтозу, карієсу, гінгівіту і такого шлунково-кишкового захворювання, як гастрит. Думка, що виправити прикус можна лише в дитячому або юнацькому віці, є помилковим. Зробити це можна і дорослим, єдина відмінність полягає в тому, що для закріплення результату їм потрібно більше часу.

Брекети

Ще не з'явилося більш надійного методу з вирівнювання зубів, ніж брекети. Брекет система 21 століття - це комфортна коригування прикусу і вирівнювання зубів. Технології йдуть вперед, а Ви все ще ходите з кривими зубами? - Не підходить! Красива посмішка - це необхідність сучасного світу.

Пост-брекет період

Ніщо не вічне і магічне перетворення зубів після вирівнювання теж. Будь-який результат потрібно правильно підтримати. Позбавимо Вас від страшного слова - рецидив. Ми приділяємо максимум уваги Вашому житті "після брекетів". За допомогою ретейнер і кап ми збережемо результат на довгі роки.

Елайнери

Саме естетичне вирівнювання є вже сьогодні! Максимально продумана технологія елайнеров не дозволить Вам більше шукати відмовки від лікування. "Поганий зовнішній вигляд" більше не пройде. Елайнери Invisalign - непомітні для сторонніх людей і не завадять веденню переговорів або просто фотопозірованію. Коли, якщо не зараз, почати шлях до красивої усмішці?

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка

Безкоштовна консультація

Надішліть заявку для запису на прийом. Наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом.