Наші послуги

Головна > Послуги > Відбілювання зубів

Відбілювання зубів Magic Smile

Послуга в нашому центрі – безболісна та ефективна. Вона не має побічних ефектів і не викликає високої чутливості після завершення. Результат помітний після першого сеансу. Відбілювання відбувається від 2 до 10 тонн за шкалою Vita.

У лампі використовується світло холодного синього спектра - найбільш безпечний спосіб для активації гелю. Використовуваний джерело світла пройшов всі випробування і вважається одним з найбезпечніших. Лампа, не випромінює інфрачервоних хвиль і ультрафіолету! Поверхня емалі не береться температурі вище 37,5ºC і не пересушує слизову. Все це забезпечує відсутність загрози для здоров'я пацієнта і максимальний результат. Доведено, що саме LED не викликає місцеве і пульпарного підвищення температури в порівнянні з іншими джерелами світла.

Вініри на зуби

Мрієте блищати на "блакитних" екранах, але проблема з зубами руйнує всі плани? Шлях до голлівудську усмішку такий простий. Встановивши вініри, Ваша посмішка стане бездоганною.

Люмініри

Керамічні накладки майбутнього - вирішите питання про здорових і красивих зубах вже сьогодні. Голлівудські люмініри - це геніальний вихід для збереження зубів.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка

Безкоштовна консультація

Надішліть заявку для запису на прийом. Наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом.