Наші послуги

Головна > Послуги > Відбілювання зубів

Відбілювання зубів Magic Smile

Послуга в нашому центрі – безболісна та ефективна. Вона не має побічних ефектів і не викликає високої чутливості після завершення. Результат помітний після першого сеансу. Відбілювання відбувається від 2 до 10 тонн за шкалою Vita.

У лампі використовується світло холодного синього спектра - найбільш безпечний спосіб для активації гелю. Використовуваний джерело світла пройшов всі випробування і вважається одним з найбезпечніших. Лампа, не випромінює інфрачервоних хвиль і ультрафіолету! Поверхня емалі не береться температурі вище 37,5ºC і не пересушує слизову. Все це забезпечує відсутність загрози для здоров'я пацієнта і максимальний результат. Доведено, що саме LED не викликає місцеве і пульпарного підвищення температури в порівнянні з іншими джерелами світла.

Вініри на зуби

Мрієте блищати на "блакитних" екранах, але проблема з зубами руйнує всі плани? Шлях до голлівудську усмішку такий простий. Встановивши вініри, Ваша посмішка стане бездоганною.

Люмініри

Керамічні накладки майбутнього - вирішите питання про здорових і красивих зубах вже сьогодні. Голлівудські люмініри - це геніальний вихід для збереження зубів.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка