Наші послуги

Головна > Послуги > Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

З'явилася ще одна чорна цятка на зубі? Немає часу пояснювати - швидше зверніться до терапевта. Викорінити проблему на початковому етапі, щоб лікування пройшло швидко і безболісно! Здорові зуби - це не розкіш, а необхідність.

Яка б не була природа описаних ушкоджень зубів, практично всі з них представляють потенційний ризик - рано чи пізно призводять до поразки пульпи (викликають пульпіти), тканин , що оточують корінь зуба (періодонтити), і ранньої втрати зубів, стають джерелом хронічної інфекції в організмі. Пізні стадії карієсу і подальші ускладнення - це не тільки косметичний дефект, а й біль, яка погіршує якість життя!

Важливо! Eжегодно проходити профілактичні огляди, домагатися повної санації (лікування) зубів і регулярно проводити професійну гігієну! Так лікар зможе відстежувати стан вашого стоматологічного здоров'я, і ​​ви зможете зберегти власні зуби до глибокої старості.

Лікування карієсу

Наші стоматологи усунуть будь карієс - від самого невинного плямочки до серйозного руйнування. Якщо ви не вірите, що стоматологія - це не боляче, то приходьте і переконайтеся самі. Ми проводимо лікування японськими композитами і встановлюємо самі естетичні пломби.

Реставрація зубів

Всі ми звикли давати людям другий шанс, так чому б не дати його пошкодженим зубам? У нашій стоматології здійснюється полноанатоміческое відновлення зубів. За допомогою фотополімерних композитів або керамічних накладок, наш лікар проведе реставрацію, піклуючись про естетику.

Лікування пульпіту зуба

Вирує нерв в зубі? Спокій. Тільки спокій. Пульпіт - це не вирок провести в кріслі у стоматолога півжиття, страждаючи від болю. Ми використовуємо матеріал нового покоління і лікуємо кореневі канали без болю.

Лікування періодонтиту

Періодонтит - це не кінець для зуба. Не варто прокручувати в голові сценарії видалення. Ми зробимо все можливе, щоб зберегти Вашу посмішку в первозданному вигляді. Лікування без болю - це не міф, а прерогатива сучасної стоматології. Ми пременяем в лікуванні матеріали преміум класу - США, Німеччина, Японія.

Видалення нерва зуба

Нерви зуба все ще "роблять Вам нерви"? Ми позбавимо вас від стресу і видалимо нерви без болю і неприємних відчуттів. Завдяки інноваційному методу лікування кореневих каналів, ви отримуєте послугу європейського рівня. Гарантія на результат лікування - 1 рік.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка