Наші послуги

Головна > Послуги > Протезування

Протезування

Відновлення зубного ряду за допомогою протезування зубів завжди було питанням №1 в стоматологічній практиці. Відсутність зубів завдає чимало проблем: порушує естетику особи, жувальну функцію, створює нерівномірне навантаження на м'язи, призводить до деформацій кісткових тканин і в цілому створює психологічний дискомфорт для людини. На щастя, в наш час існує безліч надійних методів знімного і незнімного протезування зубів. Фахівці стоматологічної клініки Neodent в Кривому Розі підберуть оптимальний варіант, який підходить саме вам.

Кажуть, що час не повернути назад. А ми впевнені, що можна. У нашій клініці - ми даруємо зубам друге життя! Протезування нового покоління в стоматології НеоДент.

Коронки

Встановіть коронку - поверніть зубам презентабельний вигляд. Сучасні матеріали - кераміка, металокераміка, цирконій - дозволять створити естетичні коронки, що не відрізнити від своїх зубів. Подбайте про свою усмішці вже сьогодні!

Протезування на імплантатах

Унікальна можливість відновити зубний ряд незалежно від складності випадку. Максимальний комфорт при носінні і естетика конструкції зробить вашу посмішку здоровою і красивою на довгі роки. Поверніть нарешті собі ідеальну посмішку!

Знімне протезування

Красиві зуби - без складних втручань - це можливо! Встановивши знімні протези, жувальна функція буде повністю відновлена, без болю і стресу.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка