Наші послуги

Головна > Послуги > Імплантація

Імплантація

Дентальная імплантація необхідна для відновлення відсутніх зубів і відтворення цілісності зубного ряду. Імплант - це опора для установки зубних протезів, яка імплантується в щелепу і служить протягом усього життя. На відміну від класичних протезів з опорою на прилеглі зуби, імплант з ними не взаємодіє і не руйнує.

Можливо в майбутньому медицина знайде методи для вирощування нових зубів або з'явитися еліксир для відновлення. Але навіщо чекати дива? Адже можна відновити здорові і красиві зуби вже сьогодні! Встановивши імпланти - ви купуєте вічну молодість!

Технологія RFA

Метод вимірювання за допомогою частотно-резонансного аналізу
Метод RFA був представлений у дентальній імплантації понад 20 років тому. На штифт, вкручений в імплантат, відбувається вплив магнітних хвиль, і коливання штифта у відповідь разом з імплантатом фіксуються вимірювальним приладом. Частота коливань виводиться на екран як показник ISQ / КСІ (ISQ, Implant Stability Quotient / КСІ, Коефіцієнт Стабільності Імплантату).
 
Команда розробників
Penguin RFA – це результат роботи та досліджень групи вчених та фахівців, відданих своїй справі.

Penguin RFA – Впевненість у результаті

На сьогодні в імплантології стає все більш поширеним лікування з раннім або навіть негайним навантаженням. Ця методика пред'являє підвищені вимоги до лікарів. Якщо початкові умови є незадовільними та первинна стабільність імплантату низька, то зростає ризик втрати імплантату.
 
Penguin RFA забезпечує точний та об'єктивний спосіб вимірювання стабільності імплантату, будучи надійним інструментом діагностики, на який може покластися лікар при прийнятті рішень про навантаження.

Фото

Імплантанти

Якісні імпланти - запорука здорової та красивої посмішки на довгі роки. Ми надаємо гарантію на всі імпланти. Міцний матеріал - титан + цирконій, найвищу якість - виробництво Швейцарії, Німеччини, Кореї - запорука успішної імплантації без больових відчуттів.

Операція сінусліфтінг

Часом кісткової тканини на верхній щелепі недостатньо для установки імпланта. Вихід є - сінусліфтінг. Операція проходить безболісно, ​​а процес загоєння, за допомогою тромбоконцентрату - швидко і без дискомфорту.

Операція остеопластика

Навіть при значній втраті кісткової тканини можна відновити зуб і провести імплантацію. Для цього ми використовуємо остеопластики. Кожен організм - унікальний, тому так важливо враховувати індивідуальні особливості в підборі кістковопластичними матеріалу. Ми застосовуємо сучасні технології для безболісного процеса і швидкого загоєння.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка