Наші послуги

Головна > Послуги > Імплантація

Імплантація

Дентальная імплантація необхідна для відновлення відсутніх зубів і відтворення цілісності зубного ряду. Імплант - це опора для установки зубних протезів, яка імплантується в щелепу і служить протягом усього життя. На відміну від класичних протезів з опорою на прилеглі зуби, імплант з ними не взаємодіє і не руйнує.

Можливо в будещем медицина знайде методи для вирощування нових зубів або з'явитися еліксир для відновлення. Але навіщо чекати дива? Адже можна відновити здорові і красиві зуби вже сьогодні! Встановивши імпланти - ви купуєте вічну молодість!

Імплантанти

Якісні імпланти - запорука здорової та красивої посмішки на довгі роки. Ми надаємо гарантію на всі імпланти. Міцний матеріал - титан + цирконій, найвищу якість - виробництво Швейцарії, Німеччини, Кореї - запорука успішної імплантації без больових відчуттів.

Операція сінусліфтінг

Часом кісткової тканини на верхній щелепі недостатньо для установки імпланта. Вихід є - сінусліфтінг. Операція проходить безболісно, ​​а процес загоєння, за допомогою тромбоконцентрату - швидко і без дискомфорту.

Операція остеопластика

Навіть при значній втраті кісткової тканини можна відновити зуб і провести імплантацію. Для цього ми використовуємо остеопластики. Кожен організм - унікальний, тому так важливо враховувати індивідуальні особливості в підборі кістковопластичними матеріалу. Ми застосовуємо сучасні технології для безболісного процеса і швидкого загоєння.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка

Безкоштовна консультація

Надішліть заявку для запису на прийом. Наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом.