Наші послуги

Головна > Послуги > Хірургія

Хірургія

Чим займається хірургічна стоматологія? У стоматології хірургія асоціюється головним чином з видаленням зубів, але це далеко не всі можливості хірургічної стоматології. Передові технології та інструменти, які використовує хірургія, демонструють максимальну ефективність при мінімальному пошкодженні здорових тканин. Крім того, хірургія досягла значних успіхів в реконструктивних операціях, таких як імплантація, направлена ​​регенерація кістки і інші.

У стоматології Neodent в Кривому Розі ви знайдете повний спектр стоматологічної хірургії - від простих вилучень, до найскладніших реконструктивних операцій. А сучасні методи знеболювання дозволяють навіть найскладніші процедури проводити абсолютно безболісно.

Невже і ви теж боїтеся хірурга? - Не варто. У нашій клініці працює профі своєї справи з 10 річним досвідом. Він проведе всі процедури швидко і без болю - для вашого комфорту.

Видалення кісти зуба

Геть паніку - кіста зуба - це абсолютно не страшно і абсолютно безболісно! І найважливіше, що ми зберігаємо Ваш зуб, застосовуючи сучасні підходи в лікуванні.

Видалення зуба

Видалення зуба завжди наводило жах на пацієнтів. Але, в 21 столітті, цей страх більше не актуальне. З інноваційними методами знеболювання процедура пройде безболісно.

Видалення зуба мудрості

При видаленні восьмого зуба - вся мудрість збережеться. Без болю і дискомфорту ми позбавимо Вас від непотрібної тягаря - зуба мудрості. Сертифіковані протоколи стерилізації - запорука безпечного хірургічного втручання.

Наша клініка запрошує Вас пройти комплексний огляд порожнини рота на професійному стоматологічному обладнанні.

NeoDentСтоматологічна поліклініка